نهالستان نهال آرا

با توجه به شرایط کاشت و پراکندگی تقسیم و تنوع آب و هوایی در کشور عزیزمان ایران جهت کاشت انواع نهال هایی مثمر باید نکات فراوانی را مد نظر قرار داد تا باغداران و کشاورزان عزیز با توجه به هزینه ی مالی و هزینه ی زمانی که مهم ترین مورد در زمینه ی احداث باغ میباشد، بهترین نتیجه را دریافت کنند.

کشاورزی در ایران سابقه ی طولانی و دیرینه دارد به صورتی که کشاورزی در ایران از قدیمی ترین و سنتی ترین روش های امرار معاش بوده است به گونه ای که این کشور از نخستین کشور های جهان است که کشاورزی و زراعت در آن آغاز شده است و انسان اولیه برای اولین بار در فلات ایران به کشت و آبیاری و پرورش دام مشغول شده است. همچنین مهاجرت آریایی ها بیشتر به دلیل جست و جوی زمین بهتر جهت کشاورزی بوده است. حفاری های اطراف کاشان بیانگر این نکته است که ایرانی ها از شش هزار سال پیش کشاورزی پیشرفته داشته اند همچنین زرتشت، کشاورزی را بسیار با اهمیت دانسته و در اوستا بیان کرده است جایی که بیشترین غله را کشف کند و بیشترین درخت را بکارند سومین جای شادمان نقطه دنیاست.

ولی متاسفانه این کشاورزی همچنان در ایران به روش سنتی انجام می پزیرد و ایران با توجه به قدمت و سایته کشاورزی و تنوع آب و خاک و اقلیم در زمینه کشاورزی هم اکنون جایگاه واقعی خود را دارا نیست و این به دلیل صنعتی نشدن این مورد می باشد. تعیین و انتخاب مناسب و در نظر داشتن ارتفاع از سطح دریا، میزان ساعت سرمایی منطقه، در نظر داشتن طول و عرض جغرافیایی، رطوبت نسبی هوا، وزش باد و جهت آن و … از عواملی هستند که جهت انتخاب محصول باید توجه ویژه ای به آنها داشت.

مجموعه نهار آرا با کادری مجرب و کارشناسان و تولید کنندگان برتر و با تجربه کشور اعم از دانشگاهی (دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه کشاورزی کرج، مقالات راز پژوهشکده های ژنتیک دیوس کالیفرنیا و … ) و کشاورزان سنتی و تلفیق تجربیات این دو از سال 1379 در غالب بیش از 50 نوع نمونه فارم آزمایشی و تحقیقاتی در منطقه کشور آذربایجان – کرج – اصفهان – خراسان – کرمان – شیراز و از بزرگترین و معتبر ترین مجموعه های تولیدی و تحقیقاتی در کشور میباشد.

مجموعه نهالستان نهال آرا یکی از بزرگترین مراکز تولید و توزیع انواع نهال های با کیفیت در سطح کشور است. این مجموعه سال های زیادی است که در زمینه فروش نهال خاص فعالیت دارد و توانسته است تجارب ارزنده ای دراین زمینه کسب کند. مجموعه نهال آرا تمام سعی خود را به کاربرده است تا محصولات خود را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد، از این جهت شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از این مجموعه خریداری کنید.

در کل،رسالت این مجموعه  ارتقا سطح کیفیت و در راستای آن تولید محصول اقتصادی و بهداشت محصول بیشتر برای کشاورزان و باغداران عزیز با استفاده از راهنمایی جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع گونه گیاهی با توجه به شرایط آب و خاک و اقلیم منطقه می باشد.

نهال آرا تولید و توضیع کننده انواع پایه های روشی انواع ارقام تجاری و با کیفیت به روش کشت بافت می باشد.

نهال آرا شما را جهت آزمایش نمونه های آب و خاک ، گیاهی پزشکی و اصلاح نباتات ، رفع آفات و سموم و همچنین چگونگی استفاده از انواع مکمل های گیاهی و خاک شرایط زمان آبدهی و کوددهی طریقه ی صحیح اصلاح خاک و … به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمت انواع نهال ها می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. تیم مشاوره نهال آرا برای خرید بهتر شما را راهنمایی می کنند.